Teenused

Volüüm ripsmepikenduste paigaldus

Teada tuntud ”Russian Volume”, tavaline volüüm, millega on võimalik saavutada naturaalne või dramaatilisem tulemus, kuid seejuures on ripsmepiir sirge ja ühtlane.

Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus

Klassikaliste ripsmepikenduste puhul on 1:1 reegel. 1 ripsmepikendus läheb ühele naturaalsele karvale. Kõige klassikalisem ja naturaalsem lõpptulemus.

Ripsmepikenduste hooldused

Ripsmepikenduste hooldused pakuvad kliendile võimalus säilitada ripsmeid pikema aja jooksul. Soovitatav ajavahemik hoolduste vahel on kuni 21. päeva ehk 3 nädalat.

Eriefekt ripsmepikenduste paigaldus

Eriefektideks nimetame Kardashian style, Wet look e. Mascara effect, värvilised ripsmepikendused või hoopis Wet+Kardashian!

Ripsmepikenduste eemaldus

Ripsmepikendusi on võimalik eemaldada nii pintsettide abil ükshaaval, kui ka selleks mõeldud kreemi/geeli abil.

Kulmuhooldused

Valikus on nii Klassikaline kulmuhooldus keemilise- või hennavärviga, 3D kulmuhooldus või ”Happy Brows” kulmuhooldus.

Happy brows on spetsiaalne emulsioon mis kantakse kulmudele. See on kulmude taastamise protseduur, mis toidab, lisab sära, niisutab, stimuleerib karvakasvu, taastab peale keemilist kahjustust ning aitab parandada värvi püsivust, sisaldab ka keratiini, mis taastab karva struktuuri.

 

2-Päevane klassikaliste ripsmepikenduste baaskoolitus

Väga põhjalik ning informatiivne baaskoolitus algajale, kus õpilane ei vaja eelnevalt mingeid teadmisi!

See koolitus hõlmab endas kõike vajalikku, et alustada iseseisvalt töö tegemist, soovikorral saab õpilane osta koolituse koos stardikomplektiga.

HINNAKIRI

You cannot copy content of this page